Wysokość czesnego wynosi 2150 zł za jeden miesiąc nauki, płatne przez 12 miesięcy w I roku (wrzesień-sierpień) oraz przez 10 miesięcy w II roku (wrzesień-czerwiec). Czesne obejmuje średnio 22 godziny lekcyjne nauki w miesiącu.

Przy jednorazowej płatności za I rok z góry przysługuje 5% zniżki, a przy płatności za pełne dwa lata nauki 8%.

Dodatkowo podczas dwuletniego trybu nauki Szkoła zapewnia indywidualne sesje mentoringowe raz na kwartał oraz grupowe sesje mentoringowe raz na miesiąc.

Szkoła organizuje w okresie wakacyjnym tygodniowe fakultatywne zajęcia plenerowe, w których uczeń może wziąć udział na zasadach dobrowolnego uczestnictwa, bez ponoszenia dodatkowych opłat (nie wliczając noclegu i wyżywienia).

Posted in: Zasady rekrutacji w pytaniach i odpowiedziach,