Wrzesień 2017

9 sobota
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

10 niedziela
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

 

30 sobota
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

 

Październik 2017

1 sobota
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

 

14 sobota
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

15 niedziela
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00;

 

28 sobota
– wykłady z psychofizjologi; techniki malarskie
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00

29 niedziela
– wykłady z psychofizjologi; techniki malarskie
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00

 

Listopad 2017

18 sobota
– techniki szkliwienia
– zajęcia prowadzi Agnieszka Barnat
– godziny: 10.00 – 17.00

19 niedziela
– rysunek
– zajęcia prowadzi Iwona Cur
– godziny: 10.00 – 17.00;

 

25 sobota
– techniki szkliwienia
– zajęcia prowadzi Agnieszka Barnat
– godziny: 10.00 – 17.00

26 niedziela
– rysunek
– zajęcia prowadzi Iwona Cur
– godziny: 10.00 – 17.00;

 

Grudzień 2017

9 sobota
– wykłady z psychofizjologi; techniki malarskie
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00

10 niedziela
– rzeźba ceramiczna
– zajęcia prowadzi Artem Dmytrenko
– godziny: 10.00 – 17.00;

16 sobota
– rzeźba ceramiczna
– zajęcia prowadzi Artem Dmytrenko
– godziny: 10.00 – 17.00

17 niedziela
– rzeźba ceramiczna
– zajęcia prowadzi Artem Dmytrenko
– godziny: 10.00 – 17.00;

 

Styczeń 2018

13 sobota
– rzeźba ceramiczna
– zajęcia prowadzi Artem Dmytrenko
– godziny: 10.00 – 17.00

14 niedziela
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00;

27 sobota
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00

28 niedziela
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00;

 

Luty 2018

10 sobota
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00

11 niedziela
– sztuka technologi koloru w ceramice.
Budowanie struktur, brył użytkowych i artystycznych oraz zdobienie ich angobami, szkliwami własnoręcznie wykonanymi. Szkliwa krystaliczne skład i techniki wypalania.
– zajęcia prowadzi Tadeusz Walter
– godziny: 10.00 – 17.00

24 sobota
– sztuka technologi koloru w ceramice.
Budowanie struktur, brył użytkowych i artystycznych oraz zdobienie ich angobami, szkliwami własnoręcznie wykonanymi. Szkliwa krystaliczne skład i techniki wypalania.
– zajęcia prowadzi Tadeusz Walter
– godziny: 10.00 – 17.00

25 niedziela
– sztuka technologi koloru w ceramice.
Budowanie struktur, brył użytkowych i artystycznych oraz zdobienie ich angobami, szkliwami własnoręcznie wykonanymi. Szkliwa krystaliczne skład i techniki wypalania.
– zajęcia prowadzi Tadeusz Walter
– godziny: 10.00 – 17.00

 

Marzec 2018

10 sobota
– techniki cięcia, stapianie fusing, fullfusing, reliefy, gięcie
– zajęcia prowadzi Katarzyna Harasym
– godziny: 10.00 – 17.00

11 niedziela
– techniki cięcia, stapianie fusing, fullfusing, reliefy, gięcie
– zajęcia prowadzi Katarzyna Harasym
– godziny: 10.00 – 17.00