Wrzesień 2018

8 sobota
– Wprowadzenie do techniki wypalania w piecu opalanym drewnem.
Przygotowanie prac pod wypał.
– zajęcia prowadzi Agnieszka Barnat
– godziny: 10.00 – 17.00

9 niedziela
– Przygotowanie prac pod wypał w piecu opalanym drewnem.
– zajęcia prowadzi Agnieszka Barnat
– godziny: 10.00 – 17.00

 

22 sobota
– Wypał w piecu opalanym drewnem. Omówienie rodzajów szkliw.
– zajęcia prowadzi Grzegorz Ośródka
– godziny: 10.00 – 17.00;
– miejsce: Wyjazd plenerowy

23 niedziela
– Wypał w piecu opalanym drewnem. Omówienie rodzajów szkliw.
– zajęcia prowadzi Grzegorz Ośródka
– godziny: 10.00 – 17.00;
– miejsce: Wyjazd plenerowy

 

Październik 2018

6 sobota
– techniki graficzne, sitodruk
– zajęcia prowadzi Aleksandra Stępień
– godziny: 10.00 – 17.00

7 niedziela
– techniki graficzne, sitodruk
– zajęcia prowadzi Aleksandra Stępień
– godziny: 10.00 – 17.00

 

20 sobota
– techniki zdobienia ceramiki
– zajęcia prowadzi Agnieszka Barnat
– godziny: 10.00 – 17.00;

21 niedziela
– techniki grafiki artystycznej
– zajęcia prowadzi Iwona Cur
– godziny: 10.00 – 17.00;
– miejsce: Pracownia Kwadrat, ul. Barcicka 36/1, 05-077 Warszawa, Stare Bielany

 

Listopad 2018

17 sobota
– techniki graficzne, sitodruk / toczenie na kole garncarskim
– zajęcia prowadzi Aleksandra Stępień / Jurek Szczepkowski
– godziny: 10.00 – 17.00

18 niedziela
– techniki graficzne, sitodruk / toczenie na kole garncarskim
– zajęcia prowadzi Aleksandra Stępień / Jurek Szczepkowski
– godziny: 10.00 – 17.00

 

24 sobota
– techniki graficzne, sitodruk / toczenie na kole garncarskim
– zajęcia prowadzi Aleksandra Stępień / Jurek Szczepkowski
– godziny: 10.00 – 17.00

25 niedziela
– techniki graficzne, sitodruk / toczenie na kole garncarskim
– zajęcia prowadzi Aleksandra Stępień / Jurek Szczepkowski
– godziny: 10.00 – 17.00

 

Grudzień 2018

8 sobota
– obraz ceramiczny, płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00

9 niedziela
– obraz ceramiczny, płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00

 

15 sobota
– obraz ceramiczny, płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00

16 niedziela
– obraz ceramiczny, płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00