Wrzesień 2021

18 sobota
– technologia mas ceramicznych
– zajęcia prowadzi Dominika Pinczak
– godziny: 10.00 – 17.00

19 niedziela
– technologia mas ceramicznych
– zajęcia prowadzi Dominika Pinczak
– godziny: 10.00 – 17.00

25 sobota
– Wypał alternatywny raku
– zajęcia prowadzi Rytis Konstantinavičius
– godziny: 10.00 – 17.00

26 niedziela
– Wypał alternatywny raku
– zajęcia prowadzi Rytis Konstantinavičius
– godziny: 10.00 – 17.00

Październik 2021

9 sobota
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

10 niedziela
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00

23 sobota
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00;

24 niedziela
– sztuka użytkowa projektowanie ceramiki, techniki modelowania
– zajęcia prowadzi Bartek Mejor
– godziny: 10.00 – 17.00;

Listopad 2021

6 sobota
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00;

7 niedziela
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00;

20 sobota
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00;

21 niedziela
– techniki porcelany artystycznej, łamanie zasad teoria i praktyka
– zajęcia prowadzi Monika Patuszyńska
– godziny: 10.00 – 17.00;

Grudzień 2021

4 sobota
– płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Staśkiewicz Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00;

5 niedziela
– płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Staśkiewicz Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00;

11 sobota
– płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Staśkiewicz Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00;

12 niedziela
– płaskorzeźba
– zajęcia prowadzi Justyna Staśkiewicz Jonak
– godziny: 10.00 – 17.00;

Styczeń 2022

15 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

16 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

29 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

30 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

Luty 2022

12 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

13 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

26 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

27 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00;

Marzec 2022

12 sobota
– techniki szklarskie
– zajęcia prowadzi Katarzyna Harasym
– godziny: 10.00 – 17.00;

13 niedziela
– techniki szklarskie
– zajęcia prowadzi Katarzyna Harasym
– godziny: 10.00 – 17.00;

26 sobota
– techniki szklarskie
– zajęcia prowadzi Katarzyna Harasym
– godziny: 10.00 – 17.00;

27 niedziela
– techniki szklarskie
– zajęcia prowadzi Katarzyna Harasym
– godziny: 10.00 – 17.00;

Kwiecień 2022

9 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

10 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

23 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

24 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

Maj 2022

14 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

15 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

28 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

29 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

Czerwiec 2022

11 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

12 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

25 sobota

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00

26 niedziela

– zajęcia prowadzi
– godziny: 10.00 – 17.00