Nowa Pracownia Szkoły

Pracownia szkoły CeramiqW styczniu 2015 r. Szkoła Ceramiq otworzyła nową pracownię przy ul. Chełmskiej 21 w Warszawie. Specjalnie przygotowana i wyposażona przestrzeń o powierzchni 250 m2 pozwoli na wzbogacenie naszej oferty edukacyjnej. Przygotowaliśmy pracownie: rzeźbiarską, garncarską, przestrzeń do szkliwienia prac, robienia form.  Do dyspozycji uczniów szkoły i uczestników warsztatów pozostają m.in. walcarki gliny, komora do szkliwienia, koła garncarskie, prasa do technik graficznych, piec komorowy i piece kręgowe. Zapraszamy do korzystania z pracowni od poniedziałku do soboty, od godz. 11.00 do 21.00.

Pracownia mieści się na parterze budynku nr 4a Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, ul. Chełmskiej 21, Dolny Mokotów. Lokalizacja pracowni na mapie google.