„Plaster. Możliwości i Granice” – warsztaty autorskie, Michal Anela

W trakcie autorskich warsztatów poznajemy tajemnice plastra, jego możliwości jak również istniejące granice. Omówimy techniki pracy z podwójnym plastrem i wykorzystaniem tej techniki w kreowaniu praktycznych elementów z aspektem dekoracyjnym.

Program zajęć:

I spotkanie 4h:
– omówienie możliwości plastra i jego właściwości (inspiracje – przegląd prac znanych artystów)
– projekt – rysunek w kontekście pracy z plastrem
– tworzenie bryły z prostego walca;
– pęknięcia i niedoskonałości jako elementy estetyczne
– ograniczenia oraz elementy dekoracyjne (piasek, szlam, kwarc)

II spotkanie 3h:
– elementy użytkowe o podwójnych ściankach

III spotkanie 3h:
– faktury, ażury, dekoracje

Miejsce prowadzenia warsztatów:
Pracownia Szkoły Ceramiki “Ceramiq”, ul. Chełmska 21 bud. 4a (Biurowiec WFDiF “Lipsk”)

Terminy zajęć:
– 19, 26 września oraz 3 października 2017 roku. (wtorki)
* 19 września od godziny 17:00 do 21:00
* 26 września, 3 października od godziny 17:00 d 20:00.

Istnieje również możliwość zorganizowania warsztatów w godzinach przedpołudniowych lub w weekend jeżeli zgłosi się wymagana liczba uczestników.

Cena: 450zł

Kurs obejmuje 3 spotkania, 10 godzin zajęć.
W cenie kursu wszystkie potrzebne materiały, narzędzia oraz wypał prac.
Skończone przedmioty ceramiczne stają się własnością uczestnika.
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu wystawiony przez Niepubliczną Artystyczną Szkołę Ceramiki “Ceramiq” w Warszawie.

Ważne:

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie osobiste, telefoniczne pod numerem telefonu 534 146 000 lub mailowe pracownia@ceramiq.pl oraz wniesienie opłaty.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 / 603 243 006 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl.