Warsztaty – rzeźba ceramiczna 22,29.11. oraz 6,13.12.2016

Warsztaty rzeźby ceramicznej to propozycja spotkań dla osób na każdym poziomie zaawansowania pracy w glinie. Dla chcących poznać to zagadnienie jak również dla tych, którzy pracując z rzeźbą chcą poszerzyć dotychczasową wiedzę.

Jest to również możliwość skorzystania z konsultacji w tworzeniu rzeźb na zlecenie. Zajęcia są prowadzone według indywidualnego toku pracy każdego uczestnika.

Program zajęć daje możliwość:
– poznania teorii rzeźby ceramicznej poprzez praktykę,
– umiejętności budowania świadomej bryły,
– poznania środków wyrazu jak: kontrast, kształt, faktura,
– nauki kompozycji, proporcji, estetyki, oraz waloru,
– tworzenie portretu, postaci anatomicznej, abstrakcji i kompozycji,
– rozwijania i doskonalenia umiejętności na każdym poziomie zaawansowania.

Miejsce prowadzenia warsztatów:
Pracownia Szkoły Ceramiki “Ceramiq”, ul. Chełmska 21 bud. 4a (Biurowiec WFDiF “Lipsk”)

Terminy zajęć:
– 22,29 listopada oraz 6,13 grudnia 2016 (wtorki) w godzinach od 16:00 do 19:00

Kurs obejmuje 4 spotkania po 3 godziny zegarowe.
W cenie kursu wszystkie potrzebne materiały, narzędzia oraz wypał prac.
Skończone przedmioty ceramiczne stają się własnością uczestnika.
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu wystawiony przez Niepubliczną Artystyczną Szkołę Ceramiki “Ceramiq” w Warszawie.

Cena: 370 zł

Istnieje możliwość umówienia się na 1 spotkanie 3 godzinne. Koszt takiego spotkania to 110zł.

Informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl.